Přístavba školy

Autor: Jindřich Domín <jdomin@volny.cz>, Téma: Aktuality, Vydáno dne: 22. 09. 2010

Hledáme generálního dodavatele

Městys Kounice plánuje v nejbližší době přístavbu základní školy. Stavět se bude na pozemku mezi školou a tenisovými kurty
Podklady k zadání projektu:

• 4 učebny, 2 kabinety, sociální zařízení, hala, technická místnost, spojení s hlavní budovou, schodiště (zastavěná plocha cca 500 m2)
  • Architektonický soulad s hlavní budovou a hotovým projektem tělocvičny
  • Dodržení školních norem

Rozměry pozemku jsou 40 m x 15 m. Požadovaný návrh řešení nutný z hlediska požadavků hygieny: všechny 4 učebny umístit na západ, s okny do tenisových kurtů a ostatní (chodba - hala, kabinety, wc, technická místnost) situovat na východ, směrem ke škole. Hlavní vchod umístit do středu budovy pod přechodový tubus. Kapacita učeben: 4 x 30 žáků. Odhad rozměrů budovy: 33 m x 13 m. V délce 33 m jsou čtyři cca 8 m dlouhé učebny včetně zdí a v šířce 13 m jsou cca 7 m široké učebny a zbytek (6 m x 33 m) vychází na ostatní prostory a zdi.

Hodnotící kritéria:

• cena
  • rychlost projektování
  • návaznost projektu a stavby
  • zkušenosti a reference firmy

Mgr. Jindřich Domín, ředitel školy