Etiketa a školní řád

Autor: Vendula Dovole <vendula.dovole@post.cz>, Téma: Akce, Vydáno dne: 24. 11. 2016

Výchovný program na podporu dobrých vztahů ve třídě a na podporu zdokonalení vystupování.

Ve čtvrtek 24. listopadu se žáci 1. až 7. ročníku Základní školy v Kounicích zúčastnili výchovného programu s názvem Etiketa a školní řád. Děti z první stupně se aktivně zapojily do části programu zaměřeného na podporu dobrých vztahů ve třídě a kluci a holky z 6. a 7. třídy se zdokonalovali ve vystupování na veřejnosti. Praktický nácvik sociálních dovedností s lektorkou Kateřinou Kloudovou byl zaměřen na nácvik pravidel slušného chování a jednání (pravidla přednosti, zdravení, představování a jednání na různých místech a v různých situacích).