Sběr starého papíru, PET víček a hliníku

Autor: Vendula Dovole <vendula.dovole@post.cz>, Téma: Sběr, Vydáno dne: 21. 04. 2017

2. kolo sběru ve školním roce 2016/2017.

Ve dnech 24. dubna (pondělí) až 27. dubna (čtvrtek) bude v naší škole probíhat sběr starého papíru - časopisy, noviny, letáky, kartony..., PET víček a hliníku.

Sběr mohou zájemci vozit od 7.00 do 8.00 hodin (po dohodě i kdykoli během dne) k zadnímu vchodu do sportovní haly.

Velmi prosíme všechny rodiče, aby dbali zvýšené opatrnosti při dovážení sběru. Vzhledem k posunu terminu dostavby silnice budou podmínky v okolí školy zhoršené. Dbejte tedy prosím pokynů hlídek, které budou do areálu školy vpouštět jednotlivá vozidla (po dobu sběru bude povolen vjezd pouze autům, která vezou sběr) a zároveň prosíme, abyste počítali s tím, že se mohou tvořit fronty. Za ty však nemohou ani žáci ani zaměstnanci školy, proto vás žádáme o shovívavost, trpělivost a vstřícnost.