Zaměstnanci - foto

2007 - 2016 a navíc 1999

Duben 2016:

Stojící zleva: Gergana Mitkova (praktikantka), Alena Belzová (kuchařka), Jana Pokorná (kuchařka), Lucie Sladká (III. třída), Martina Nováková (vedoucí ŠJ), Ludmila Zahradníková (uklízečka), Miroslava Roudnická (II. třída), Jiřina Cikánová (kuchařka), Blanka Kalinová (vychovatelka ŠD), Jana Nešťáková (učitelka), Marie Domínová (VIII. třída), Libuše Čelakovská (VI. třída), Alena Podveská (vychovatelka ŠD), Marcela Ševčíková (kuchařka), Marie Koubková (vychovatelka ŠD), Vendula Dovole (I. třída), Dita Hybnerová (ekonomka), Dagmar Sedláková (IX. třída), Šárka Bielaková (V. třída), Pavla Zedníková (asistentka)
Sedící zleva: Anna Kadeřávková (uklízečka), Arnošt Vorlíček (školník), Jaroslav Urban (zástupce ředitele), Jindřich Domín (ředitel), Karel Havlíček (VII. třída), Melanie Moravcová (IV. třída)
(foto Hana Schovancová)

Květen 2015:

Horní řada zleva: Karel Havlířek (VI. tř.), Vendula Dovole (II. tř.), Blanka Kalinová (ŠD), Alena Podveská (ŠD), Tereza Domínová (asist.), Marie Domínová (IX. tř.), Jaroslav Urban (zást. ř.)
Druhá řada zleva: Marcela Ševčíková (kuch.), Šárka Bielaková (VII. tř.), Libuše Čelakovská (učit.), Dagmar Sedláková (VIII. tř.), Lucie Sladká (V. tř.), Miroslava Roudnická (I. tř.), Marie Koubková (ŠD)
Třetí řada zleva: Anna Kadeřávková (ukl.), Jiřina Cikánová (kuch.), Jana Nešťáková (IV. tř.), Jindřich Domín (řed.), Arnošt Vorlíček (škol.)
Spodní řada zleva: Dita Hybnerová (ekon.), Ludmila Zahradníková (ukl.), Jana Pokorná (kuch.), Martina Nováková (ved. ŠJ), Malanie Moravcová (III. tř.)

Květen 2014:

Stojící zleva: Jana Pokorná, Miroslava Havlíčková, Marie Domínová, Alena Podveská, Vendula Dovole, Dita Hybnerová, Libuše Čelakovská, Dagmar Sedláková, Lucie Sladká, Marie Koubková, Blanka Kalinová, Marcela Ševčíková, Věra Pečenková a Jiřina Cikánová.
Sedící zleva:Ludmila Zahradníková, Anna Kadeřávková, Jana Nešťáková, Arnošt Vorlíček, Karel Havlíček, Jindřich Domín, Jaroslav Urban, Tereza Domínová, Šárka Bielaková a Miroslava Roudnická.

Květen 2013:

Stojící zleva: Dagmar Sedláková, Miroslava Roudnická, Alena Podveská, Melanie Moravcová, Blanka Kalinová, Vendula Dovole, Marie Domínová, Jana Pokorná, Libuše Čelakovská, Marie Koubková, Dita Hybnerová, Jiřina Cikánová, Ludmila Zahradníková, Veronika Hájková.
Sedící zleva:Šárka Bielaková, Karel Havlíček, Jaroslav Urban, Jindřich Domín, Arnošt Vorlíček a Věra Pečenková.
Chybí: Radka Prokšová, Miroslava Havlíčková, Anna Kadeřávková, Radek Tůma a Iveta Šedivá.

Květen 2012:

Stojící zleva: Miroslava Roudnická, Marie Domínová, Melanie Moravcová, Alena Podveská, Blanka Kalinová, Vendula Dovole, Dagmar Sedláková, Libuše Čelakovská, Dita Hybnerová, Ludmila Zahradníková, Marie Koubková, Miroslava Havlíčková.
Sedící zleva: Sandra Volaříková, Josef Zahradník, Jaroslav Urban, Jindřich Domín, Karel Havlíček a Šárka Bielaková.
Chybí: Veronika Hájková, Radka Prokšová, Věra Pečenková, Jiřina Cikánová, Jana Pokorná, Anna Kadeřávková a Iveta Šedivá.

Květen 2011:

Stojící zleva: Ludmila Zahradníková, Josef Zahradník, Anna Kadeřávková, Marie Koubková, Jana Pokorná, Sandra Volaříková, Jiřina Cikánová, Alena Podveská, Marie Domínová, Božena Kádnerová, Milada Dubová, Dagmar Sedláková, Dita Hybnerová, Karel Havlíček.
Sedící zleva: Blanka Kalinová, Miroslava Havlíčková, Libuše Čelakovská, Jindřich Domín, Jaroslav Urban, Miroslava Roudnická, Melanie Moravcová a Šárka Bielaková.
Chybí: Veronika Hájková a Radka Prokšová

Červen 2010:

Horní řada: Jana Pokorná, Veronika Hájková, Jiřina Cikánová, Anna Kadeřávková, Blanka Kalinová, Milada Dubová, Šárka Bielaková, Marie Domínová, Miroslava Roudnická, Libuše Čelakovská, Alena Podveská, Dita Hybnerová, Ludmila Zahradníková, Miroslava Havlíčková, Josef Zahradník, Karel Havlíček.
Spodní řada:Dagmar Sedláková, Melanie Moravcová, Jaroslav Urban, Jindřich Domín, Marie Koubková, Květa Vostruhová.
Chybí: Radka Prokšová.

Březen 2009:

Horní řada: Ludmila Zahradníková, Věra Košatová, Miroslava Havlíčková, Marie Koubková, Anna Kadeřávková, Jiřina Cikánová, Jana Pokorná, Milada Dubová, Miroslava Roudnická a Jaroslav Urban.
Spodní řada: Karel Havlíček, Radka Prokšová, Libuše Čelakovská, Marie Domínová, Dita Hybnerová, Dagmar Sedláková, Josef Zahradník, Melanie Moravcová, Veronika Hájková, Blanka Kalinová a Jindřich Domín.
Chybí: Šárka Bielaková.
(foto J. Domín)

Červen 2008:

Přehled o zaměstnancích školy ve školních novinách číslo 53

Stojící zleva: Jana Pokorná, Miroslava Havlíčková, Marie Domínová, Dagmar Sedláková, Dita Hybnerová, Šárka Bielaková, Blanka Kalinová, Jiřina Cikánová, Milada Dubová, Anna Kadeřávková, Ludmila Zahradníková, Marie Koubková, Božena Kádnerová, Miroslava Roudnická a Libuše Čelakovská.
Sedící zleva:Radka Prokšová, Josef Zahradník, Jaroslav Urban, Jindřich Domín, Karel Havlíček, Melanie Moravcová.

Červen 2007:

Stojící zleva: Milada Dubová, Jana Pokorná, Jiřina Cikánová, Božena Kádnerová, Dita Hybnerová, Marie Domínová, Dagmar Sedláková, Josef Zahradník, Marie koubková, Libuše Čelakovská, Miroslava Havlíčková, Karel Havlíček, Věra Košatová, Ludmila Zahradníková
Sedící zleva: Miroslava Roudnická, Radka Prokšová, Jaroslav Urban, Jindřich Domín, Melanie Moravcová, Dita Mrázková, Šárka Bielaková. Na snímku chybí Anna Kadeřávková.
(foto H. Schovancová)
Změny od září 2007: Nastoupila Blanka Kalinová, odešly D. Mrázková a V. Košatová.

Pro zajímavost ještě fotografie z roku 1999, kdy začínala výuka v nové škole:

Horní řada zleva: Blanka Veselá, Marie Koubková, Věra Košatová, Milada Tománková, Libuše Čelakovská, Melanie Moravcová, Květa Vostruhová, Milena Souhradová a Miroslava Havlíčková.
Spodní řada zleva: Jaroslav Urban, Jindřich Domín, Ladislav Šafařík, Karel Havlíček.
(foto J. Domín)

[ Autor: Jindřich Domín | Vydáno dne 14. 12. 2007 | 19102 přečtení | Počet komentářů: 704 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]