15. ročníku kralovali Dominik Šimon a Natálie Dusová

Skákalo 167 dětí!

Už od roku 2000 se koná na naší škole přebor školy ve skoku vysokém.
Pomocí koeficientů se v něm porovnávají všichni žáci školy.

Letošní 15. ročník proběhl ve středu 18. června. Díky počasí a vzorné práci organizátorů z 9. třídy odskákalo za necelých 6 hodin všech 167 přítomných žáků.

V soutěži chlapců zvítězil pěkným výkonem 164 cm Dominik Šimon z 9. třídy před Jalilem Cookemze 4. třídy a Jakubem Vorlíčkem z 9. třídy, v kategorii děvčat zvítězila čtvrťačka Natála Dusová před Kateřinou Hollasovou ze sedmičky s nejvyšší absolutní výškou 134 cm a Annou Martinkovou ze šestky.

Jaroslav Urban

Podrobné výsledky zde

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 18. 06. 2014 | 1803 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]