199 žáků závodilo ve výšce

Pěkné halové výkony našich žáků.

Už od roku 2000 se koná na naší škole přebor školy ve skoku vysokém.
Pomocí koeficientů se v něm porovnávají všichni žáci školy.

Letošní 18. ročník proběhl ve středu 27. června podruhé v nové hale. Za 5 hodin odskákalo 199 přítomných žáků.

Padlo celkem 101 osobních rekordů.

V soutěži chlapců zvítězil pěkným výkonem 110 cm Alex Tlamicha ze 2. třídy před Vaškem Bryndzou ze 3. třídy / 1,15 / a Patrikem Bálkem z osmičky /1,50/ , v kategorii děvčat zvítězila dvě děvčata ze sedmičky Veronika Sedláková a Natálie Dusová výkonem 1,45 m před Aurorou Tlamichovou z pětky /1,20/.

Poděkování patří deváťákům za organizaci závodu.

Jaroslav Urban

Podrobné výsledky zde

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 28. 06. 2017 | 1500 přečtení | Počet komentářů: 16 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]