Adrenalinový den na Vysočině

Krátká zpráva o výletu sedmáků a osmáků

V pondělí 25. 5. 2018 se rozjeli sedmáci a osmáci na výlet do zážitkového parku v Březové u Rokytnice nad Rokytnou. Většina z nás si musela přivstat, protože jsme odjížděli již v 6.30 hod. (což věděli bezmála všichni účastníci :-)). Cesta proběhla bez problémů, a tak jsme byli na místě včas.

Po příjezdu jsme se rozdělili po třídách a ihned vyrazili plnit různé úkoly. Sedmáci si například vyzkoušeli velkou horolezeckou stěnu, armygame, bongo či malý lanový park. Svoji schopnost spolupráce si otestovali v teamparku nebo na raftech. Osmáci pak ještě přidali velký lanový park, skluzavku do vody nebo paintball. Den to byl nabitý a plný zážitků - myslím, že bude na co vzpomínat!

Závěrem bych ráda pochválila většinu žáků za vzorné chování po celou dobu pobytu i během dlouhé cesty autobusem (kdy zvláště ta zpáteční se poněkud protáhla).

A jak jsme si to užili? O tom se můžete přesvědčit v přiloženém fotoalbu.

[ Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Šárka Bielaková | Vydáno dne 25. 06. 2018 | 1314 přečtení | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]