Atletická přípravka

Šance pro druháky, třeťáky, čtvrťáky a páťáky.

Po mnoha letech jsem se rozhodl zkusit si pravidelnou práci s dětmi formou kroužku atletické přípravky.
Kroužek se bude konat každý čtvrtek od 14:05 do 15:25 na školních hřištích, v přírodě či v sokolovně.
Přihlásit se mohou všechny děti od II. do V. třídy, kluci i děvčata, "talentovaní" i "netalentovaní".
Náplní budou základní atletické dovednosti rozvíjené zábavnou formou!
Kroužek bude bezplatný!

Povinností přihlášených dětí bude pravidelná účast a projevovaný zájem v průběhu atletické přípravy.

Při velké neúčasti či při projevovaném nezájmu dítě z kroužku vyřadím!

Přihlášky ústně do 11.9., úvodní lekce ve čtvrtek 12.9. ve 14:05 u školy.

Jaroslav Urban

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 01. 09. 2013 | 2119 přečtení | Počet komentářů: 793 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]