Bezpečněji do školy

Dopravní výchova IV. a V. třídy

Ve středu 12.11. se zúčastnili žáci IV. a V. třídy prvních dvou lekcí dopravní výchovy. Akci pořádá ÚAMK ČR ve snaze zvýšit bezpečnost dětí v silničním provozu. Všichni jsme si připomněli význam dopravních značek i důležitá pravidla silničního provozu, zejména těch, která se týkají nás - chodců a cyklistů. A nutno říci, že ačkoliv se každý rok děti s touto problematikou setkávají, stále je co se učit.

Další 2 lekce proběhnou v úterý 2. prosince, opět v prostorách naší školy. A potom se už můžeme těšit na jarní návštěvu dopravního hřiště v Kolíně, kde si vyzkoušíme v praxi vše, co jsme zvládli teoreticky...

pomoc 001
pomoc 002
pomoc 004