Den v přírodě 2018

Další z tradičních akcí naší školy

214 dětí z kounické školy bylo ve středu 28.6.2017 rozděleno do 24 skupin.
Starší žáci dostali na starost ty mladší a všichni se vydali na 5 kilometrový okruh kounickým okolím.
Cestou na 10 stanovištích plnili úkoly z oblasti "Ochrana člověka". Kluci a holky překonávali překážky, balili evakuační zavazadlo, trénovali orientaci a první pomoc. Zkoušeli střílet na terč, třídili odpad a poznávali jedovaté byliny.

Všechny skupiny byly po zásluze odměněny a kolem 13:00 jsme se po příjemně prožitém dni rozešli.

Jaroslav Urban

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 26. 06. 2018 | 1403 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]