Dopravní soutěž 2012

Mladí cyklisté soutěžili v praxi i teorii.

Mezi úkoly ZŠ patří mimo jiné i vytváření povědomí o kázni v silničním provozu a jeho pravidlech.

Proto jsme, stejně jako v předchozích letech, za pomoci žáků IX. třídy zorganizovali školní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů. Soutěž se uskutečnila dne 24. kvěna 2012.
Dle propozic BESIP žáci soutěžili v teoretických znalostech /dopravní předpisy a první pomoc/ a praktických dovednostech / jízda zručnosti/.
Na předních místech se umístili žáci s nejmenším počtem trestných bodů.
Nejlepším závodníkem byl Tomáš Livora z VIII. třídy.

Díky patří řediteli soutěže panu učiteli Havlíčkovi a žákům IX. třídy, kteří soutěž připravili a realizovali!

Celkové výsledky najdete zde

[ Autor:
Jaroslav Urban | Vydáno dne 25. 05. 2012 | 2225 přečtení | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]