Další

Dotazník pro rodiče žáků ze správního obvodu ORP Český Brod

Projekt "Sdílené radosti a strasti škol ze správního obvodu ORP Český Brod"

Vážení rodiče,

v souvislosti s realizací projektu „Sdílené radosti a strasti škol ze správního obvodu ORP Český Brod“ vás prosíme o vyplnění dotazníku, jímž se zjišťují Vaše názory na školu, kterou Vaše dítě navštěvuje. Zjištěné odpovědi budou důležitým podkladem pro návrhy opatření ke zlepšení situace ve školství v našem správním obvodu, které bude možné v budoucnu realizovat.

Dotazník spokojenosti se školou pro rodiče si můžete do 31.1.2017 vyplnit zde.

V případě, že nemůžete vyplnit dotazník elektronicky, požádejte učitele svého dítěte o poskytnutí jeho tištěné verze.

VŠECHNY ODPOVĚDI BUDOU ZPRACOVÁNY ANONYMNĚ A NEBUDOU SPOJOVÁNY S OSOBOU VAŠEHO DÍTĚTE!

Děkujeme Vám za spolupráci.

za realizátora projektu Bc. Jakub Nekolný, starosta města Český Brod

[ Autor: Vendula Dovole | Vydáno dne 16. 01. 2017 | 1322 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]