Florbalový úspěch

Naši malí florbalisté obsadili krásné 3. místo v okresním kole turnaje Think Blue Cup!

Už je to tady. Konečně se naši žáci prosadili nejen v atletických disciplínách, ale i v kolektivní hře - florbalu.

Za úspěchem jsme museli jet až na pražskou Děkanku, ale stálo to za to. Kluci si opravdu pořádně zahráli a navíc se lecčemu přiučili. Rozhodně to byla dobrá zkušenost. Chválím organizaci turnaje, jenž měl spád - prostoje prakticky neexistovaly. Skvělí byli také profesionální rozhodčí.

Všichni naši kluci (žáci 4. a 5. třídy) hráli celou dobu naplno a obětavě. Po prvním těžkém a těsně prohraném zápase se Semicemi se vzchopili, zabrali a vybojovali stupně vítězů!

Pro příští rok máme ale stále co zlepšovat. Naší největší slabinou byla určitě střelba, na kterou se v další práci při TV nebo kroužcích více zaměříme.

Díky klukům a také jejich obětavým maminkám, které nám ráno pomohly dopravou!!!

Členové týmu:
4. třída - Jakub Řehák, Šimon Slavík, Kristián Šprincl, Tomáš Turek
5. třída - Nikolas Kremenčuk, Matouš Kuneš, Ondřej Lauber, Tomáš Liška (brankář), Michal Stránský

Nakonec ještě pár fotek z turnaje (i když na focení moc času nezbývalo...):

[ Autor: Šárka Bielaková | Vydáno dne 19. 01. 2016 | 1891 přečtení | Počet komentářů: 9 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]