IQ park Liberec a výstup na Ještěd

Čtvrťáci a páťáci si potrápili nejprve hlavinky a poté i těla ...

Ve středu 16. 6. vyrazili žáci IV. a V. třídy na výlet do Liberce. V IQ parku jsme si prohlédli řadu zajímavých exponátů. Vyzkoušeli jsme, jak některé běžné věci fungují, otestovali své smysly, oprášili a prověřili v praxi dříve nabyté znalosti.

Čas nám tady velice rychle utekl - jak se to stává, když se člověk dobře baví :-).

Po poledni jsme se přesunuli autobusem pod Ještěd a podnikli pěší výpravu na jeho vrchol. Naštěstí nám přálo počasí a tak byl výstup úspěšný - i přes pesimistické poznámky některých členů výpravy.

Myslím, že se nám výlet opravdu vydařil. Přesvědčit se o tom můžete na přiložených fotografiích.

Foto: Š. Bielaková

[ Autor: Šárka Bielaková | Vydáno dne 21. 06. 2010 | 2792 přečtení | Počet komentářů: 577 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]