Loučení s deváťáky

2005-2014, výborné žákyně, výborní sportovci

V pátek 27.6.2014 od 9:00 jsme se slavnostně rozloučili s devatenácti žáky naší deváté třídy. Loučila se paní starostka, ředitel (hlavní proslov za mě přečetl muž, který hlas nikdy neztrácí - zástupce ředitele), třídní učitelka, ostatní učitelé, a nakonec našim vyparáděným deváťákům zatleskal celý sál. Za celou školu přeji ještě jednou všem jen to nejlepší a těšíme se zase někdy na shledanou.

Nemohl jsem mluvit, fotit jsem naštěstí mohl:

[ Autor: Jindřich Domín | Vydáno dne 29. 06. 2014 | 3472 přečtení | Počet komentářů: 14 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]