Jídelna, svačiny

Modernizace zařízení školní jídelny

Ve středu 16. 11. 2016 byl z důvodu instalace konvektomatu a regenerátoru omezen provoz školní jídelny.

Ve středu 16. 11. 2016 byl v rámci modernizace vybavení školní jídelny instalován do prostor školní kuchyně konvektomat - profesionální kuchyňské zařízení, které kombinuje vlastnosti horkovzdušné a parní trouby. V kombinaci s konvektomatem bude personál školní jídelny moci využívat i regenerátor, tedy zařízení, umožňující zejména ohřev zchlazených pokrmů a přípravu jídel do 140°C.

Školní kuchyně tak díky zřizovateli získala kombinaci gastro zařízení vhodnou pro vaření, udržování a regeneraci hotových jídel, která šetří čas, síly personálu a provozní náklady.

Věříme, že výhody, které vaření v konvektomatu poskytuje (krátké časy vaření a šetrnější způsob úpravy pokrmů - tedy zachování vyšší nutriční hodnoty připravovaných jídel a vyššího množství vitamínů v porovnání s běžnými způsoby tepelné úpravy), strávníci školní jídelny v budoucnu ocení.


[ Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 13 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Vendula Dovole | Vydáno dne 12. 11. 2016 | 2137 přečtení | Počet komentářů: 19 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server