Náročný víkend I - Kladno + Semice

Výsledky hovoří za vše!
Přidány fotky

Prodloužený víkend od pátku 25.4. do neděle 27.4. naši atleti naplno využili a výsledkově zhodnotili!
V pátek 25.4. se 4 členové našeho atletického kroužku zúčastnili jako hostující v barvách Staré Boleslavi 1. kola KP družstev žactva na Kladně.
Ve čtyřech / M. Pagáč, M. Veselý, T. Martínek, M. Svatoš/ se postarali o třetinu bodů Staré Boleslavi, která nakonec získala 2. místo.
1. místa získali M. Veselý v kouli, kde v současné době vede české tabulky, M. Pagáč v disku a T. Martínek v běhu na 800 m, M. Svatoš se blýskl výkonem 18,39 na 100 m překážek!

V sobotu 18 našich zástupců soutěžilo na silničním běhu v Semicích, kde vynikl Š. Slavík dvěma prvními místy, ale i další 12 umístěními na stupních vítězů.