Sport

Přespolní běh v Neratovicích

Dvojstarty našich děvčat !

18. ročníku přespolního běhu O pohár starosty se 11.4. 2008 v Neratovicích zúčastnila pětičlenná skupina našich atletů.
Kategorie do 11 let byly společné pro kluky a holky a tak to měla naše děvčata těžké. Zajímavostí byly dvojstarty našich děvčat, běžela svou kategorii a poté kategorii o 2 až 3 věkově vyšší. Zejména naše nejmladší - E. Pýchová a L. Lásková / měly za sebou ranní lekci plavání / - se v boji s patnáctiletými děvčaty neztratily a mnohé porazily ! Nejcenější výhrou byl pěkný pohár, který získala za 3. místo v kategorii dorostenek K. Juričová !