Lidé

Přivítání ve školním roce 2016/2017

V kounické škole už je po prázdninách zase živo

Začátek září je opět tady a s ním definitivně odzvonilo prázdninám. Doufám, že vaše léto bylo plné krásných zážitků, a že jste načerpali spoustu sil k úspěšnému zvládnutí nového školního roku. V něm nás stejně jako v těch předchozích čeká spousta práce, ale i zábavy, her, besed, exkurzí a výletů. Znovu se můžeme těšit na výuku plavání, lyžařský výcvikový kurz, olympiádu, den v přírodě a mnoho dalších aktivit.

Dnes jsme ve škole přivítali hlavně ty nejmladší žáky - naše prvňáčky. Letos po dlouhé době otevírá naše škola dvě první třídy. Věřím, že se všem prvňáčkům bude v kounické škole líbit, a že si užijí každý školní den. Nejstarším žákům - deváťákům, nezbývá než popřát, aby jejich snažení po celou školní docházku na naši škole bylo korunováno přijetím na střední školu, kterou si sami vyberou.

V pedagogickém sboru naší školy dochází v tomto roce k několika změnám. Pan ředitel Jindřich Domín se rozhodl ukončit svou dlouholetou a úspěšnou ředitelskou kariéru a pedagogický sbor byl přes prázdniny doplněn několika novými posilami: paní učitelkou Alicí Mučkovou, která je třídní učitelkou v I. A, paní učitelkou Jitkou Manželovou, která bude mít na starosti třeťáky a paní učitelka Andrea Rozkydalová se stává třídní učitelkou IV. třídy. Zároveň se do naší školy po mateřské dovolené vrací paní učitelka Doktorová, která se bude věnovat výuce hudební výchovy. Všem novým kolegyním přeji, aby jim u nás bylo hezky, a aby se tu setkávaly jen se samými příjemnými věcmi.

Dovolte mi, abych na závěr vyslovila přesvědčení, že nový školní rok bude stejně úspěšný jako ten minulý, a že se nám ve vzájemné spolupráci podaří zvládnout vše, co si usmyslíme. Do nového školního roku přeji všem hodně úspěchů, spokojenosti a pohody v osobním životě i ve škole a hlavně pevné zdraví.

Vendula Dovole

Fotografie Dagmar Sedláková

[ Autor: Vendula Dovole | Vydáno dne 01. 09. 2016 | 1562 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]