První úspěchy školního roku 2012 - 2013

Dvacet členů atletického kroužku nás reprezentovalo poslední prázdninový víkend!

Školní rok 2012-2013 začíná 3.9., ale již poslední prázdninový víkend začali naši sportovci celkem na 3 akcích přidávat úspěšná umístění do školní pokladnice!

V sobotu 1.9. se uskutečnily 2 závody.
Na 49. ročníku Běhu Zámeckou zahradou nás reprezentovalo 8 sportovců a v deseti startech obsadili 2 x 1. místo /T. Turek, T. Poslušná/, 2. místo /A. Kadeřávková/, 3. místo /F. Srnec/, 6. místo /T. Poslušná/, 3 x 7. místo /N. Dusová, F. Turek, A. Kadeřávková/ a 2 x 8. místo /E. Dusová, M. Srnec/.
Děkuji manželům Dusovým a paní Turkové za povzbuzování a bezpečný odvoz závodníků.

Na 50. ročníku VC Čelákovic v hodinovce, které se uskutečnilo na stadionu v Houštce, nás reprezentovali 2 atleti.
Hanka Urbanová skončila v osobním rekordu na 3. místě mezi ženami a L. Barták skončil mezi muži do 30 let na místě šestém!

V neděli 2.9. se v Houštce, Staré Boleslavi uskutečnilo již páté kolo KP družstev 2. třídy v atletice mužů a žen.
Celkem 12 závodníků reprezentovalo barvy naší školy.
Nejlepší umístění /5 x1. místo/ dosáhli M. Pagáč, M. Veselý a P. Hamták,dalších 13 umístění bylo na 2. a 3. místě.
Na nich se podíleli A. Kadeřávková, T. Poslušná, N. Lisá, N. Gajdaszová, M. Polanecká, H. Urbanová, J.Urban ml..
Podrobné výsledky se dozvíme do konce příštího týdne.

Poslední 6. kolo KP družstev se v Houštce uskuteční v neděli 23.9.

Děkuji všem závodníkům, kteří věnovali část posledního prázdninového víkendu reprezentaci naší školy!