První úspěchy v novém školním roce .

Atletický kroužek pokračuje ve své činnosti !

Po úspěšném organizačním zvládnutí 30. ročníku memoriálu Petra Šimka /18.7./, za které bych chtěl všem organizátorům ještě jednou poděkovat, se od poloviny září rozběhla naplno činnost atletického kroužku.

13.9. a 3.10. proběhla na krásném stadiónu Emila Zátopka v Houštce - Staré Boleslavi závěrečná dvě kola KP družstev v atletice.
Na těchto závodech reprezentují naší školu naši bývalí žáci /mj. P. Hamták, J.Slavík, L. Barták, M. Kadeřávek/, kteří zároveň fungují jako řidiči a žáci VII. až IX. třídy, kteří zde dosahují pěkných výkonů a zároveň získávají cenné zkušenosti.
Pěkných výkonů dosáhli na těchto závodech K. Juričová, T. Domín, L. Fendrychová, A. Pančyšyn a M. Polanecká.

Na státní svátek 28.září se v Českém Brodě uskutečnil Svatováclavský běh. Náš kroužek úspěšně reprezentovali sourozenci B. a M. Svatošovi, T. a D. Šimonovi a D. Budín.

V pátek 2.10. se uskutečnil v Lysé nad Labem přebor ZŠ okresu Nymburk v přespolním běhu.
Zúčastnila se čtyřčlenná družstva ve 4 kategoriích na tratích 1500 - 3000 m.
Naše většinou mladší družstva doplatila na nevyrovnanost a na své převážně městské soupeře nestačila.
Nejlepší byly starší žákyně na 6. místě z 12 škol.
Příští rok budeme určitě lepší !

Příštími většími závody budou :
25.10. Běh republiky - Český Brod
13.11. Večerní běh - Čelákovice
5.12. Mikulášský běh - Kounice

Jaroslav Urban

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 04. 10. 2009 | 2272 přečtení | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]