RADOST 2015

Třeťáci a čtvrťáci na výletě

Třetí a čtvrtá třída se vrátila ze čtyřdenního školního výletu v rekreačním zařízení Radost v maličké obci Dol v jižních Čechách.

První den jsme navštívili Jarotický dvůr, kde jsme viděli veliké množství domácích zvířat a jejich mláďátek. Celou dobu nás provázela obrovská chlupatá fenka Pralinka. Večer jsme si prošli strašidelnou bojovku.

V úterý nám počasí příliš nepřálo, tak jsme se dopoledne trochu učili, chvíli pobyli v lese a odpoledne se konal v tělocvičně olympijský den. Před spaním jsme zpívali s kytarami a v krbu opékali buřty.

Ve středu nás sluníčko z učebny vyhnalo brzy, a tak jsme stihli postavit v lese celé městečko domečků, propojených dálnicí. Odpoledne pro nás asistentka Karolína připravila hru Pevnost Boyard. Po večerním vyhlášení vítězů jsme si zatancovali na diskotéce.

Poslední den byl ve znamení kovbojů, indiánů a lovců kožešin. Strávili jsme skoro celý den ve Fort Hary, kde jsme se toho spoustu dozvěděli a vyzkoušeli jsme si práskat bičem, vrhat tomahawkem nebo střílet z luku.

Pak už nás čekala jen dlouhá cesta domů za rodiči. Za všechny snad můžu napsat, že jsme si to bezva užili.

Fotky z výletu si můžete prohlédnout zde.

[ Autor: Melanie Moravcová | Vydáno dne 02. 05. 2015 | 2132 přečtení | Počet komentářů: 10 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]