Skok vysoký

Zastavil nás déšť!

Už od roku 2000 se koná na naší škole přebor školy ve skoku vysokém.
Pomocí koeficientů se v něm porovnávají všichni žáci školy.

Letošní 14. ročník měl proběhnout v pondělí 24. června. Díky silnému dešti se skákat nedalo, a proto jsme vyhlásili výsledky celoroční soutěže. V tomto školním roce ti, co nechyběli, skákali celkem 6 x!

V soutěži chlapců obhájil loňské vítězství pěkným výkonem 166 cm Jakub Vorlíček z 8. třídy před Markem Svatošem ze 6. třídy a Vojtou Hybnerem ze 7. třídy, v kategorii děvčat zvítězila výkonem 135 cm Tereza Poslušná ze 7. třídy před Annou Martinkovou z 5. třídy a Natálií Dusovou ze 3. třídy.

Jaroslav Urban

Podrobné výsledky zde

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 24. 06. 2013 | 1958 přečtení | Počet komentářů: 499 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]