Vzdělávání

Tabule 21. století

Nová pomůcka ve II. třídě

Po prázdninách čekalo druháčky v jejich třídě veliké překvapení. Klasickou dřevěnou rozevírací tabuli nahradila moderní celoplošná keramická tabule zavěšená na pilonech a bílá na pevno připevněná tabule, která umožňuje používání interaktivních programů, promítání fotografií, filmů, ale také psaní fixy. Nezbytnou součástí tohoto vybavení je notebook, dataprojektor a ozvučení.

V naší škole je to už čtvrtá podobná tabule, na prvním stupni však zatím první.

Tuto technickou vymoženost se nám podařilo získat zásluhou sponzorských darů od rodičů žáků druhé třídy, především od rodiny Osinových a Dohányosových, a také díky finančnímu příspěvku naší školy.

Děkuji za sebe i za všechny nadšené děti všem, kteří nám vyšli vstříc a podle svých možností přispěli třeba jen symbolickou částkou. Je dobře, že žáci v naší malé vesnické škole mají k dispozici tak moderní pomůcku, která přináší zajímavé zpestření výuky a umožňuje nové metody práce.

[ Autor: Miroslava Roudnická | Vydáno dne 04. 10. 2010 | 4345 přečtení | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]