Toulcův dvůr V. třída

Za tajemstvím lesa

V pátek 26.9. jsme v letošním školním roce poprvé vyrazili za poznáním. Naším cílem byl Toulcův dvůr v Praze. Lektorka Dáša pro nás měla připravený naučný program o lese. Určovali jsme stromy pomocí klíče, hledali jsme bezobratlé živočichy, přiřazovali jsme zvuky zvířatům. Velmi zajímavé bylo tvoření pavučiny vztahů lesních organismů. Přesto, že nebylo nejtepleji, tři hodiny utekly jako voda. Jak se nám dařilo, můžete zhlédnout ve fotogalerii.

[ Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Lucie Sladká | Vydáno dne 27. 09. 2014 | 1857 přečtení | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]