Úspěšný prodloužený víkend

Úspěchy, ale záloha není!!!

Domníval jsem se, že do Semic přijede velká skupina dětí. Mýlil jsem se! 8 dětí navštěvujících v současné době naši školu je nejmenší počet za posledních 20 let! Asi už nedokážu děti a jejich rodiče přesvědčit?!
V kategoriích do 9 let nás reprezentoval pouze Vítek Bryndza, zachraňovali nás sourozenci Šturmovi a Táborští!
V kategoriích 13 let a více jsme také nikoho neměli, vzpomeňte na naše "malé dorostence" na 2000 m!
V kategorii dospělých získala 3. místo ve své kategorii E. Suchanová a 5. místo J. Urban ml.

Výsledky najdete zde

Už v pátek 28.4. se v Houštce uskutečnilo 1. kolo KP družstev ml. žactva. V kategorii do 13 let nás úspěšně reprezentovali jedenáctiletí Š. Slavík a A. Tlamichová /oba v sobotu v Semicích zvítězili!/.
Oba skončili v první polovině startovního pole na 800 m.

V pondělí 1.5. se v Kolíně uskutečnil atletický mítink. V silné konkurenci jsme měli 3 zástupce.
V běhu na 1000 m zvítězil T. Martínek v čase 2:35, 5. místo obsadil V. Jisl časem 2:42 a 13.místo obsadil D. Marínek časem 2:55!

Další závody našeho AK:
Středa 3.5. PBP Nymburk - vybraní
Čtvrtek 4.5. Běh Osvobození Vinoř - vybraní
Středa 10.5. II. Běžecká středa Houštka - zájemci
Pondělí 15.5. Pohár rozhlasu mladší Nymburk - vybraní
Úterý 16.5. Pohár rozhlasu starší - vybraní
Středa 17.5. II. Běžecká středa Houštka - zájemci
Neděle 21.5. KP žactva Kladno - vybraní

Jaroslav Urban

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 30. 04. 2017 | 1405 přečtení | Počet komentářů: 11 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]