V chladu se dařilo !!!

Vytrvalci přepisovali tabulky !!!

V neděli poslední květnový den tohoto roku se v Houštce - Staré Boleslavi uskutečnilo III. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen v lehké atletice.
Bylo poměrně chladno, ale nepršelo a tohoto počasí využili zejména naši vytrvalci, kteří přepisovali dlouhodobé tabulky naší školy !

V běhu na 3000 m obsadila Katka Juričová 1. místo ve 2. nejlepším čase historie - 12:33,0.

V běhu na 3000 m mužů obsadil 3. místo Honza Líbal také ve 2. nejlepším čase historie - 10:23,6.

V běhu na 800 m obsadil 2. místo Tomáš Domín v 10. nejlepším čase historie - 2:31,7.

Nejvíce medailových umístění docílil náš bývalý žák Petr Hamták / 1. místa v kouli a disku, 2. místo v oštěpu / !

Příští závody :

4.6. Olympijský den - Kounice
18.6. Osmiutkání - Lysá nad Labem
22.6. Přebor školy skok vysoký - Kounice
28.6. IV. kolo KP družstev - Stará Boleslav
18.7. 30. ročník Memoriálu P. Šimka - Kounice

Jaroslav Urban

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 31. 05. 2009 | 2203 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]