Sport

Vítězíme ve štafetovém poháru

Naši nejmladší ovládli okresní finále v Lysé nad Labem.

V letošním roce probíhá 2. ročník celostátní atletické soutěže pro 1. stupeň ZŠ Štafetový pohár.

OF v Lysé nad Labem se letos poprvé zúčastnilo družstvo naší školy.
Závodí 16 žáků školy, 8 dívek a 8 chlapců, 8 z I.-III. třídy a 8 z IV. a V. třídy.
Běží se 2 štafety 8 x 100m /starší, mladší/ a poté 2 štafety 8 x 200 m /míchané/!
Dosažené časy se sčítají.

Ve všech čtyřech štafetách zvítězily štafety naší školy, na stupně vítězů nás doprovodili žáci z Lysé n/L a Poděbrad.
Všichni získali zlaté medaile, vítězný pohár a nakonec i zmrzlinu! Škoda, že 30.4., kdy se v Kolíně uskuteční krajské finále, bude 14 ze 16 žáků, kteří se o pohár zasloužili, na výletech! Měli bychom, dle mého názoru, na bednu!

Děkuji panu Vorlíčkovi a atletům L. Liškové, K. Hollasové a M. Veselému za pomoc při závodech.