Výsev dýní

Slohová práce - popis pracovního postupu - spojení s praktickými činnostmi

sloh 1

Nejprve jme si řekli, co budeme dělat a připravili jsme si věci: kbelík s hlínou, konvici, semínka dýní, květináče, fixy, lepítka a misku.

sloh 2

Do květináčků jsme si dali malé kamínky a potom jsme je zasypali hlínou.

sloh 3

Do zeminy jsme zamáčkli semínka dýně.

sloh 4

Na lepítko jsme napsali svoje jméno.

sloh 5

Nalepili jsme si svá jména na květináč, abychom si je poznali.

sloh 6

Potom jsme si vzali konev s vodou a květináč jsme zalili.

sloh 7

Nakonec jsme umístili pod všechny květináče podmisku, kterou jsme dali na okno a budeme čekat, až vylezou první lístečky, abychom mohli rostlinky přesadit na školní pozemek.

autoři: Michael Brokeš. Kristýna Gálová, Petra Ševčíková. Andrea Malá a Maruška Polanecká

[ Autor: Marie Koubková | Vydáno dne 16. 05. 2008 | 3378 přečtení | Počet komentářů: 420 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]