Vysvědčení

Pátek 26. června 2015

V pátek 26. června ukončíme školní rok předáním vysvědčení. Žákům první až osmé třídy bude předáno třídními učiteli ve svých učebnách během první vyučovací hodiny.
Pro vycházející žáky nastává loučení nejen se školním rokem, ale i s povinnou školní docházkou. Ve spolupráci s vedením městyse Kounice jsme i letos pro ně připravili slavnostní rozloučení v obecním sále.

Zveme všechny, kteří se chtějí této události účastnit, začínáme v pátek 26.6. v 9:30.

[ Autor: Jindřich Domín | Vydáno dne 19. 06. 2015 | 2088 přečtení | Počet komentářů: 16 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]