Žloutenka

Informace školy a ministerstva

Informace školy:
Zatím nemáme informace o tom, že by žloutenkou onemocněl žák naší školy.

Informace ministerstva:
Vážené dámy, vážení pánové,

dovolujeme si Vám zaslat informace týkající se postupu při zjištění nákazy VHA (virová hepatitida A) a její prevence. Z důvodu zvýšení informovanosti škol i rodičů vypracovalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ve spolupráci s hlavním hygienikem ČR MUDr. Michaelem Vítem odpovědi na nejčastěji kladené dotazy.

Odpovědi na časté otázky k problematice žloutenky můžete najít na webových stránkách MŠMT na adrese http://www.msmt.cz/pro-novinare/virova-hepatitida-a.

S pozdravem a přáním všeho dobrého,

Mgr. Helena Müllerová
odbor vnějších vztahů a komunikace
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy