Za Sherlockem Holmesem

Autor: Miroslava Havlíčková <havmir@seznam.cz>, Téma: Kultura, Vydáno dne: 31. 01. 2008

KMD

KMD - Klub mladého diváka má na naší škole bohatou tradici. Každým rokem přibíráme nové členy, většinou z řad žáků V. třídy. V tomto školním roce je přihlášeno 35 dětí.

S potěšením můžu říci, že naše děti jsou už dobrými a zkušenými diváky, kteří nemají problémy s chováním, kteří jsou zcela samostatní v orientaci po divadelních prostorách - sedadlo, šatna, občerstvení -, a kteří většinou umí zaujmout postoj ke shlédnutému představení.

V tomto školním roce jsme navštívili Divadlo ABC a Divadlo Pod Palmovkou, 9. března se chystáme do Celetné ulice za Sherlockem Holmesem, jeho věrným Watsonem a příšerným černým psem, jehož vytí děsí lidi po celých blatech. Vzhledem k tomu, že se vyjímečně jedná o večerní představení, bude atmosféra velmi tajemná.