První únorová atletika

Autor: Jaroslav Urban <urbanovi.p@quick.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 03. 02. 2008

Halové atletické závody v Českém Brodě

Pravidelných halových atletických závodů v hale TJ Slavoj Český Brod se zúčastnilo 9 žáků II. stupně naší školy / žákyně asi oslavovaly vysvědčení !/.

Zúčastnili jsme se závodů v běhu na 60 metrů a 60 metrů překážek, skoku vysokém a skoku dalekém.

Získali jsme v jednotlivých kategoriích celkem 6 prvních, 5 druhých a 3 třetí místa.

Nejlepším jednotlivcem byl Ondřej Tolman se dvěma prvními, jedním druhým a jedním třetím místem.

Nejhodnotnějšími výkony byly překážky Michala Pagáče za 11,0 a šedesátka stejného žáka za 8,0, dále pak výška Patrika Šimona 150 centimetrů a dálka Tomáše Domína 401 cm.

Děkuji všem za vzornou reprezentaci školy a věřím, že následujících halovek v sobotu 23. února se zúčastní početnější výprava včetně děvčat !!!