Atletická sobota

Autor: Jaroslav Urban <urbanovi.p@quick.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 18. 03. 2008

Mladí atleti závodili celý den

V sobotu 15.3. si naši mladí atleti dosyta zazávodili, někteří dopoledne i odpoledne.
Dopoledne se 11 našich dětí zúčastnilo posledních letošních závodů v hale TJ Slavoj Český Brod.
Celkem jsme získali 8 x první, 10 x druhé a 5 x 3. místo. Z toho 5 x zvítězila ve výborných výkonech Denisa Rezková, jednou D.Miliněvský, K. Juričová a M. Kadeřávek.

K. Juričová se spolu s P. Šárkou , M. Jirkovským, T. Domínem a D.Miliněvkým zúčastnila i odpoledne tradičního závodu okolo Pivovarského rybníka - Českobrodská pečeť
Celkem se tohoto závodu zúčastnilo 16 dětí reprezentujících naší školu. Z toho byli 3 mladší sourozenci našich žáků / Bára Svatošová, Daniel Šmejkal a Andrea Burianová/ a tito nejmladší se všichni umístili na stupních vítězů. Deset ze zbývajících 13 žáků se v silné konkurenci umístilo do 6. místa, z toho Dmytro Miliněvský zvítězil a Katka Juričová obsadila 3. místo.

Děkuji všem rodičům, kteří naše závodníky do Českého Brodu přivezli.

Jaroslav Urban - vedoucí atletického kroužku ZŠ Kounice

Foto a výsledky na WWW.TRIATHLONCB.IC.CZ a zde

Naše další závody :
30.3. KP v přespolním běhu - Čáslav