Vánoce ve IV. třídě

Autor: Dagmar Sedláková <sedlakova.dasa@seznam.cz>, Téma: Další, Vydáno dne: 30. 12. 2008

Poslední školní den kalendářního roku 2007 a 2008

Rok se s rokem sešel a my jsme se 19. 12. chystali na poslední školní den roku 2008. Tak jako v loňském roce jsme nejprve rozdali přáníčka ostatním třídám a zaměstnancům školy, a pak jsme vyrazili na skoro zimní procházku do lesa, abychom ozdobili strom pro zvířátka a naplnili krmítka pro ptáky. Nezapomněli jsme ani na naše blízké sousedy s oranžovými zuby.
Hezky jsme vymrzli a ve třídě už nás čekala vánoční besídka. Zapálili jsme všechny svíčky na adventním věnci, pustili jsme po vodě lodičky z ořechových skořápek a s prskavkou v ruce jsme si zazpívali koledu. Kdo měl odvahu, rozkrojil si jablíčko. Ve všech se objevila krásná hvězdička. Tak doufejme, že nám v příštím roce bude opravdu přát štěstí. Na každého čekal pod stromečkem i malý dáreček. S přáním krásných Vánoc jsme se pak vydali na zasloužené prázdniny.
A protože jsme téměř stejně prožili poslední den školy i v roce 2007, můžete si na fotkách porovnat, jak jste se za ten rok změnili.

Procházka a besídka 2007

Procházka a besídka 2008

A ještě přidávám pár fotek, jak jsme letos zdobili vánoční stromeček na obecním úřadu.

Hodně štěstí v roce 2009