Závody ve šplhu

Autor: Jaroslav Urban <urbanovi.p@quick.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 29. 01. 2010

V mrazivém lednu jsme závodili v Sokolovně !

V mrazivých lednových dnech před pololetním vysvědčením /25. - 28.1./ proběhl v rámci hodin tělesné výchovy již 3. ročník přeboru školy ve šplhu na 4,5 m dlouhé kovové tyči.

Výkony byly ovlivněny větším chladem v sokolovně / v mrazech nešla dokonale vytopit / a 28.1. absencí žáků, kteří kvůli sněhové kalamitě nedorazili do školy !
Přesto byly výkony na dobré úrovni, ze 117 šplhajících si 32 dětí zlepšilo své osobní rekordy. Kromě absolutních vítězů je třeba ocenit výkony L. Liškové a R. Porše ze 3. třídy, M. Polanecké ze 4. a M. Gajdasze z 5. třídy.
Výborně šplhali druháci a ocenit je třeba i čtyři prvňáky, kteří vyšplhali až nahoru a i další, kteří při druhém šplhání v životě vylezli ke 3 metrům.

Nejlepší budou oceněni diplomy a drobnými dárky od SRPŠ a tajemných sponzorů v pondělí 1. února !

Jaroslav Urban

Podrobné výsledky najdete zde.