Turnaj třiceti škol o pohár ČNS

Autor: Jindřich Domín <jdomin@volny.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 11. 02. 2010

Nohejbalisté sbírali zkušenosti mezi nejlepšími

V pátek 12.2.2010 bude náš nohejbalový klub soupeřit v konkurenci třiceti týmů o pohár Českého nohejbalového svazu v Memoriálu Josefa Bicana, což je zároveň neoficiální mistrovství ČR v nohejbalu základních škol. Na velký turnaj jedeme poprvé, takže budeme mezi nejlepšími republikovými týmy hlavně sbírat zkušenosti do dalších tréninků a zápasů.

• Odjezd: v pátek 12.2.2010 v 7:25 od školy
  • Místo konání: Sportovní hala ČVUT, Pod Juliskou, Praha 6 - Dejvice
  • Školu reprezentují: J. Jehlička, P. Sochor, M. Jirkovský, P. Šárka, T. Domín, J. Láska, J. Kaucký, M. Gajdasz
  • Hráči vezmou do batohu: dresy, svačinu, kapesné, nápoje, sálovou obuv, ručník a hlavně formu.
  • Návrat: podle výsledků mezi polednem a večerem
  • Informace: 728 888 523

Je po turnaji, oba naše týmy sváděly většinou vyrovnané souboje s turnajově zkušenějšími soupeři. Všem osmi patří poděkování za dobrou reprezentaci školy a panu Jehličkovi za pomoc při dopravě na turnaj.
    Fotogalerie zde.