Olympijský den

Autor: Jaroslav Urban <urbanovi.p@quick.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 09. 06. 2010

24. ročník se vydařil !

V úterý 8.6. 2010 se uskutečnil již 24. ročník Olympijského dne naší školy.

Po tradičním slavnostním zahájení s olympijskou hymnou, vlajkou a ohněm začaly olympijské soutěže vědomostně-dovednostní a hlavně atletické.
Děti z I. - VII. třídy soutěžily v pětiboji /šplh, 60 m, skok daleký, hod míčkem a 1500 m/ a ve vědomostně-dovednostních soutěžích. Osmáci a deváťáci působili jako rozhodčí.

Děti předvedly výborné výkony, běh na 1500 m u těch nejmladších byl úžasným zážitkem !

Na závěr proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků. Byli odměněni nejen nejlepší, ale díky sponzorským darům pánů Bryndzy, Juriče a Bielaka všichni závodníci a organizátoři.

Blahopřeji všem 112 závodníkům k jejich výkonům a děkuji 27 organizátorům za vzornou práci.

Jaroslav Urban

Podrobné výsledky najdete zde

Fotogalerie (autoři snímků D. Hybnerová, J. Domín)