Atletické šestiutkání

Autor: Jaroslav Urban <urbanovi.p@quick.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 17. 06. 2010

Z Lysé nad Labem pohár za druhé místo !

17. června se v Lysé nad Labem uskutečnilo již po šestnácté atletické víceutkání jako memoriál A. Semeráda, zakladatele závodu.
Děti 1. - 8. tříd závodí ve sprintu, vytrvalostním běhu, skoku dalekém, hodu kriketovým míčkem či granátem a ve smíšené štafetě ve čtyřech věkových kategoriích děvčat a čtyřech kategoriích chlapců.

Letos se zúčastnilo 6 škol a naši žáci po výborných výkonech obsadili 2. místo pouhé dva body za největší nymburskou školou, ale před školami z Poděbrad, Lysé n/L, Milovic a Kostomlat a získali pěkný pohár.

V jednotlivých disciplínách jsme obsadili 9 x 1. místo a další umístění na stupních vítězů.