Pěkné podzimní závody

Autor: Jaroslav Urban <urbanovi.p@quick.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 17. 10. 2010

Předpověď počasí nevyšla !

V šestém kole krajského přeboru družstev v atletice reprezentovalo naše barvy 17.10. v Houštce - Staré Boleslavi celkem 7 členů atletického kroužku.
Předpověď počasí slibovala zimu a déšť, ale skutečnost byla jiná - slunečné chladnější počasí pomohlo k mnoha pěkným výkonům a umístěním na pomyslných stupních vítězů !

Nejúspěšnější závodnicí byla Nikol Gajdaszová, která absolvovala 5 disciplín - 2 x zvítězila, 2 x obsadila druhé a jednou 3. místo. Nejlepším výkonem bylo 4,50 m ve skoku dalekém.
Marie Polanecká z 8. třídy obsadila 2 x 2. a jednou 3. místo.
Šesťáci Dominik Šimon, Mário Gajdasz a Jakub Vorlíček předvedli pěkné výkony, pro ně to byly první závody v této kategorii.

Ze starších členů byla úspěšnější H. Urbanová /1. místa v kouli a oštěpu/, než J. Slavík /1. místo na 800 m, 2. místo na 3000 m.

Všem závodníkům děkuji a blahopřeji k jejich umístěním.

Jaroslav Urban - vedoucí atletického kroužku ZŠ Kounice.