Úspěch třeťáčků na Úvalském veršování

Autor: Marie Koubková <marie.koubkova@email.cz>, Téma: Další, Vydáno dne: 14. 06. 2011

Nevyhráváme jen ve sportu, ale i v přednesu.

V úterý, 14. června, jsem se se svými třemi žáky - Adélkou Bielakovou. Davidem Budínem a Lorinkou Cookovou vydala na recitační soutěž do Úval. Každé dítě ve třídě si vybralo jednu báseň a připravovala jsem školní kolo. Ale protože " čas letí jako bláznivý" a některé děti se básničku ani nestačily naučit, vybrala jsem ty děti, které uměly a chtěly přednášet. A vybrala jsem dobře. Lorinka s Dádou vyhráli 1. místo s básní Jiřího Havla - Když babičce zazvonil mobil. Musím říct, že konkurence byla veliká a vyslechli jsme si spoustu pěkných básniček a strávili moc pěkné odpoledne. O tom se můžete přesvědčit na přiložených fotografiích.