Meziškolské utkání ZŠ Kounice : ZŠ Poříčany

Autor: Jaroslav Urban <urbanovi.p@quick.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 22. 06. 2011

Dvě dopoledne sportovních bojů !

Před 18 lety jsme se utkali v meziškolském utkání se ZŠ Přerov nad Labem. poté jsme se pravidelně účastnili osmiutkání v Lysé nad Labem a letos ve dnech 21. a 22.6. jsme uspořádali dvouutkání škol se ZŠ Poříčany !

První den proběhla vyrovnaná klání ve sportovních hrách v různých věkových kategoriích / florbal, nohejbal, přehazovaná, vybíjená, malá kopaná, kopaná /, druhý den proběhla klání v šesti atletických disciplínách /šplh, dálka, výška, míček, 60, 1500 /.
Tady se projevila naše atletická připravenost a většinou naši žáci zúročili své atletické zkušenosti !

Vítězná družstva i jednotlivci získali diplomy a sladkosti, zástupci škol si odnesli pěkné poháry. / Díky SRPŠ naší školy /.

Na září jsme pozváni na přespolní běh do Poříčan a věřím , že tato akce bude podobně úspěšná jako ta červnová !

Jaroslav Urban

Podrobné výsledky zde zde