Svatováclavský běh - Poříčany

Autor: Jaroslav Urban <urbanovi.p@quick.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 01. 10. 2011

29. září jsme běhali v okolí Poříčan !

29. září dopoledne jsme přijali pozvání od ZŠ Poříčany a zúčastnili se přespolního běhu družstev s plněním úkolů.

Soutěžila pětičlenná družstva od 1. do 9. třídy na trati přibližně 3 km dlouhé s plněním různých úkolů, / za chyby se přičítal čas/.
Na stanovištích se poznávala zvířata, dopravní značky, házelo se granátem na cíl, přeskakoval se potok a ovazoval se a přenášel se raněný.

Přesto, že favority byla domácí družstva, podařilo se nám celkově zvítězit.
Nejvíce bych vyzdvihl prvňáky, dále třeťáky za výborný běžecký čas a absolutní vítěze deváťáky.

Po závodech bylo slavnostní vyhlášení, kde vítězná družstva obdržela diplomy, pěkné plakety a naše škola pak vítězný pohár.ешко скачать бесплатно

Děkuji všem našim reprezentantům za vzornou reprezentaci naší školy,paní učitelce Koubkové za pomoc při závodech a všem učitelům, kteří pomohli při přípravě žáků. маникюр

Jaroslav Urban

Výsledky najdete na zde