Oranžová síla opět v Kouřimi!

Autor: Jaroslav Urban <urbanovi.p@quick.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 01. 04. 2012

Patnáckrát na stupních vítězů!

Dubnové závodění jsme již po několikáté zahájili v Kouřimi na 46. ročníku Běhu Lipanskou stezkou za slunečného mrazivého počasí.
Na srazu v Kounicích se sešlo 24 nominovaných běžců / z toho 3 předškoláci/.

V silné konkurenci / atl.oddíly Čáslav, Český Brod/ se naši závodníci rozhodně neztratili a obsadili 15 x místo na stupních vítězů /o 2 více než v roce 2011/.

Rodiče, kteří děti na závody dovezli, vytvořili výbornou atmosféru svým loňským heslem "ORANŽOVÁ SÍLA !/podle našich triček/

Všem závodníkům děkuji za vzornou reprezentaci školy a rodičům /paní Svatošové, Liškové, Sedlákové, pánům Koudelovi, Turkovi, Dusovi, manželům Schovancovým a Čepelovým/ za jejich bezpečný odvoz, povzbuzování a pomoc při závodech. Paní Schovancové pak za fotodokumentaci.

Jaroslav Urban

Výsledky našich závodníků najdete zde

Fotogalerie p. Schovancová

Příští závody atletického kroužku:
15.4. KP družstev - Stará Boleslav
18.4. Plaveckoběžecký pohár - Nymburk