ÚVALSKÉ VERŠOVÁNÍ

Autor: Marie Koubková <marie.koubkova@email.cz>, Téma: Další, Vydáno dne: 13. 06. 2012

nejen sportovní úspěchy žáků naší školy

Na jaře proběhl v naší škole 1. ročník recitační soutěže pro žáky 1. stupně. Soutěžilo se ve třech kategoriích - 1. třída, 2-3. třída a 4-5 třída. Vítězové se ve středu 13. června vypravili do Úval na ÚVALSKÉ VERŠOVÁNÍ. I když byla konkurence veliká, děti si vedly velmi dobře. Děvčata - Sofinka Schovancová a Thea Kunčarová skončila na 2. místě. Stejně jako Matyáš Schovanec, který to měl ještě těžší, protože recitátorů v jeho kategorii bylo hodně a všichni přednášeli výborně. Porota to měla hodně těžké. Ostudu nám neudělali ani chlapci ze 4. třídy - Filip Filip a Filip Vorlíček. Věřím, že se z této akce stane tradice a za rok zase vyrazíme.