Pohár rozhlasu 2013

Autor: Jaroslav Urban <urbanovi.p@quick.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 14. 05. 2013

První mezi vesnickými školami!

V letošním roce probíhá již 45. ročník Poháru Českého rozhlasu v atletice žactva.
V této soutěži bylo našim největším úspěchem 2. místo družstva mladších žákyň v pořadí vesnických škol České republiky v roce 1996.

Atleti závodí ve dvou kategoriích /mladší a starší/, v šesti disciplínách /60m-výška- dálka-míček nebo koule-vytrvalý běh-štafeta/, výsledky se bodují a vyhrává škola s nejvyšším počtem bodů!

Okresního kola se letos 13. a 14. května v Nymburce zúčastnilo 16 škol bývalého okresu Nymburk.
3 družstva skončila na 6. místě, starší kluci na sedmém.
V kategorii vesnických škol jsme byli ve všech 4 kategoriích mezi nejlepšími dvěma.
V jednotlivých disciplínách /až 46 účastníků/ jsme obsadili 3 x 1. místo, 3 x 2. místo a 1 x 3 . místo.

Všem děkuji za dobrou reprezentaci školy.

Jaroslav Urban

Podrobné výsledky našich atletů zde