Úspěšný předvánoční víkend!

Autor: Jaroslav Urban <urbanovi.p@quick.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 14. 12. 2013

Vynikli Marek Svatoš a Tomáš Turek! PŘIDÁNY FOTKY

O víkendu, kdy v Kounicích proběhly vánoční trhy, se atletická reprezentace prezentovala na dvou místech.
V sobotu dopoledne reprezentovalo 12 žáků školy na tradičních halových závodech v Českém Brodě. Získali 13 umístění na stupních vítězů, vynikli zejména Marek Svatoš - výška 1,55 m, Matěj Veselý - dálka 5,06 m, Karolína Čepelová - 60 m překážek 12,5 s, Anna Kadeřávková - výška 1,25 m.
Děkuji panům Dusovi a Schovancovi za pomoc a povzbuzování.

V neděli odpoledne proběhl v hale v Nymburce závod atletických přípravek "O nejrychlejšího Nymburáka". Skládal se ze sprinterského trojboje a doplňkových disciplín - skoku z místa a hodu plným míčem.
V konkurenci závodníků z Kolína, Českého Brodu, Milovic a Nymburka 7 z 9 našich závodníků získalo alespoň jednu medaili, Tomáš Turek získal 3 zlaté!!!
Děkuji panu Turkovi a manželům Svatošovým a Tlamichovým za pomoc a povzbuzování s bezpečnou dopravou.