Letošní loučení s Houštkou!

Autor: Jaroslav Urban <urbanovi.p@quick.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 14. 09. 2014

Poslední dva letošní závody v Houštce - Staré Boleslavi

V tomto týdnu se uskutečnily 2 závody na atletickém stadiónu E. Zátopka v Houštce.

Ve středu 10. září se uskutečnila závěrečná atletická středa.
Na startu byly v silné konkurenci 4 osmačky z naší školy. Zúčastnily se běhů na 60 a 150 m a skoku vysokého.
Vynikly A. Kadeřávková a K. Hollasová ve skoku vysokém - 130 cm, na 150 m K. Hollasová a M. Štosková, na 60 m M. Štosková a L. Lišková.

V neděli 14.9. se uskutečnilo 4. kolo KP II. třídy družstev mužů a žen.

V deštivém počasí zaběhli naši závodníci výborné výkony zejména ve vytrvalostních bězích na 800 a 3000 m.
V běhu na 800 m svedli v závěru pěkný souboj T. Liška s H. Urbanovou - dvě desetiny rozhodly v čase 2:57,20 pro Tomáše.
V běhu na 3ooo m padaly výborné osobáky - M. Schovanec 12:20,3, N. Dusová 14:13,2 a S. Schovancová 15:52,6. Matyáš si dokonce dovolil porazit autora tohoto článku!
M. Veselý se představil v bězích na 60, 150 m a ve štafetě. V běhu na 150 m zůstal jen desetinu za rekordem školy a v obou bězích získal 2. místo.
H. Urbanová kromě osmistovky vyhrála soutěž v kouli a oštěpu a byla druhá v disku.

Děkuji manželům Dusovým a Schovancovým za povzbuzování a bezpečný odvoz atletů.

Přeji našim členům M. Veselému a T. Martínkovi co nejlepší výsledky na mistrovství ČR žactva 20. a 21.9. v Plzni.