Našlapaný předvánoční atletický víkend + FOTO

Autor: Jaroslav Urban <urbanovi.p@quick.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 14. 12. 2014

Závodíme na více frontách! PŘIDÁNY FOTOGRAFIE Z NYMBURKA

O víkendu, kdy v Kounicích proběhly vánoční trhy, se atletická reprezentace prezentovala na dvou místech.
V sobotu 13.12. dopoledne reprezentovalo 17 závodníků v barvách naší školy na tradičních halových závodech v Českém Brodě. Získali 28 umístění na stupních vítězů, vynikl zejména souboj ve všech disciplínách mezi Veronikou Sedlákovou a Natálií Dusovou, ale i další výkony!
Děkuji panům Dusovi a Čepelovi za pomoc a povzbuzování.

V neděli 14.12. odpoledne proběhl v hale v Nymburce závod atletických přípravek "O nejrychlejšího Nymburáka". Skládal se ze sprinterského trojboje a doplňkových disciplín - trojskoku z místa a hodu plným míčem.
V konkurenci závodníků z Kolína, Českého Brodu, Lysé n/L, Prahy, Milovic a Nymburka získal 3 medaile Jalil Cook, jednu Tomáš Turek, ostatní - K. Čepelová, N. Dusová, F. Turek, T. Liška, B. Svatošová, E. Dusová získali v konkurenci více než 20 dětí v kategorii umístění v desítce.
Děkuji panu Turkovi a manželům Dusovým a paní Svatošové za pomoc a povzbuzování s bezpečnou dopravou.

Výsledky z Č. Brodu najdete zde

Ve středu 17.12. skáče celá škola do výšky v rámci Vánoční laťky.

Ve středu 31.12. už ve 13:00 začíná v Lysé n/L Silvestrovský běh - Dovoz bude motivován obvyklou cenou!

Jaroslav Urban foto: Petra Turková