Velké úspěchy při posledních březnových závodech

Autor: Jaroslav Urban <urbanovi.p@quick.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 29. 03. 2015

Studené počasí nás nezastavilo!

Poslední březnový týden jsme závodili na dvou frontách

V sobotu 28.3. jsme závodili na 72. ročníku Běhu Vodranty v Čáslavi, který byl zároveň přeborem Středočeského kraje v přespolním běhu a v neděli 29.3. jsme závodili na 49. ročníku běhu Lipanskou stezkou v Kouřimi.
Oba závody doprovázelo studené, větrné počasí, které ale nebylo překážkou našim úspěchům!.
V Čáslavi jsme získali v silné konkurenci 3 medaile a další umístění do 6. místa, v Kouřimi jsme 11 x zvítězili a na stupních vítězů nestál pouze autor těchto řádků!

Rodiče, kteří děti na závody dovezli, vytvořili výbornou atmosféru svým povzbuzováním! "ORANŽOVÁ SÍLA "/podle našich triček/ se opět prosadila!

Všem závodníkům děkuji za vzornou reprezentaci školy a rodičům za jejich bezpečný odvoz, povzbuzování a pomoc při závodech.

Jaroslav Urban

Výsledky našich závodníků najdete zde

Příští závody atletického kroužku:
12.4. Lipová alej - Nymburk
16.4. Štafetový pohár OF - Lysá n/L